Rodzinny piknik w przedszkolu na Teresińskiej w Warszawie

W sobotę 31 maja, w przedszkolu nr. 210 przy ul. Teresińskiej na warszawskim Mokotowie odbył się wspaniały piknik z okazji Dnia Dziecka. Dzieci i rodziców powitał Piotruś Pan, który na to wydarzenie przyleciał specjalnie z Nibylandii. Był teatr, gry i zabawy dla najmłodszych, piękny tort, mnóstwo przysmaków i wiele innych atrakcji.


Wszyscy zgodnie modlili się o piękną pogodę i tego dnia przywitało nas radośnie słońce. Ten dzień pełny zabawy i uśmiechu rozpoczęliśmy od przedstawienia pt. ”Piotruś Pan”. Nasi kochani rodzice wcielili się w postacie z bajki. Był Piotruś Pan, Wandzia z braćmi, Mama, groźni Piraci, piękne Syreny, czerwonoskórzy Indianie i zaczarowany Dzwoneczek. Nad wszystkim czuwała nasza Pani Reżyser (…). W międzyczasie, w ogrodzie, stanął grill
na którym opiekały się kiełbaski a na stolikach czekały prawdziwe przysmaki. Dzieci z rodzicami i Paniami Nauczycielkami bawiły się do późnych godzin, każdy znalazł dla siebie ciekawe zajęcie. Na koniec spotkania wniesiono wielki tort przedstawiający Nibylandię – bajkową krainę Piotrusia Pana. Pani Dyrektor każdemu dała spróbować tego wspaniałego przysmaku. Tort był przepyszny. Radość trwała wiele godzin i z żalem wracaliśmy do domów.