Nasze bajki

W ramach działalności Sceny Rodzinnej, co roku, z okazji Dnia Dziecka,
rodzice z przedszkola nr 210 wystawiają bajkę.

„Scena Rodzinna” to – w skrócie mówiąc –  grupa ok. 25 osób zafascynowanych teatrem. Radością ze wspólnego przygotowania spektaklu pragną podzielić się z innymi.  Przedstawienia oparte są na motywach znanych baśni, przekazują w dowcipnej i atrakcyjnej wizualnie formie uniwersalne wartości

Przez 20 lat – od pierwszego spektaklu wystawionego z okazji Dnia Dziecka w przedszkolu -poziom wystawianych przedstawień podnosił się z roku na rok, aż w końcu rodzice postanowili pokazać przedstawienie również dzieciom spoza przedszkola. Efekty przeszły oczekiwania i od pieciu lat spektakle grane są w różnych miejscach Warszawy, wzbudzając zachwyt młodych widzów i ich rodziców. W przedstawieniach bierze udział każdorazowo około dwudziestu aktorów – tańczących i śpiewających do znanych również dorosłym utworów.

Rodzice – zaangażowani społecznie i chętnie dzielący się talentem i efektem pracy z innymi – grali też charytatywnie dla domów dziecka, dla hospicjum warszawskiego oraz dla dzieci z niezamożnych rodzin.