Spektakl w Łazienkach Królewskich już 27 maja!

Niedziela, 27 maja, godz. 12.00 Teatr Królewski (Stara Oranżeria) 

Niedziela, 10 czerwca, godz. 13.00 Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 (aula bł. ks. J. Popiełuszki) 

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl pt. „W 80 dni dookoła świata”- na podstawie powieści Juliusza Verne’a. Jest to opowieść o dziewiętnastowiecznej wyprawie angielskiego dżentelmena F. Fogga dookoła świata. Zakłada się on, że można odbyć tę podróż w 80 dni – jak na XIX w. niezwykle brawurowy czas. Korzystając z drogi morskiej oraz z ówczesnego wynalazku, jakim była kolej żelazna, ściga się z czasem. Czy wygra? I czego nauczy się po drodze? Koniecznie zobaczcie sami…

Przedstawienie jest kierowane do widowni w wieku 3-10 lat, ale i do całych rodzin – również dorośli będą się dobrze bawić i znajdą w niej przekaz dla siebie.

W przedstawieniu podkreślona została wartość przyjaźni, honoru, pomocy drugiemu człowiekowi. Pozwala ono odkryć widzowi, że w życiu ważniejsze od pogoni za pieniądzem są więzi ludzkie. W widowiskowy, radosny sposób pokazuje, jak fascynującą przygodą jest odkrywanie świata. Niewątpliwymi atutami przedstawienia są humor, barwne stroje i oprawa muzyczna.

Przy okazji spektaklu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz budowy nowego budynku publicznego katolickiego Przedszkola Nr 210 przy ul. Teresińskiej 9 w Warszawie, prowadzonego przez Zgromadzenie Sług Jezusa.
Osoby grające w przedstawieniu działają całkowicie charytatywnie, a cały dochód ze spektaklu przeznaczają na rzecz budowy przedszkola.
Będziemy Państwu wdzięczni za wsparcie dzieła budowy podczas kwesty.

 

Niedziela, 27 maja, godz. 12.00 Teatr Królewski (Stara Oranżeria) 

Jak trafić? 

mapa Łazienek

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/architektura/teatr-krolewski-i-stara-oranzeria?gclid=EAIaIQobChMIo_Xt3-SW2wIVD_lRCh0E3gSzEAAYASAAEgLrDPD_BwE

 

 

lazienkiCzas trwania ok 45 min.