Dobre Miejsce – spektakl już 10 czerwca (niedziela)

Serdecznie zapraszamy na spektakl w 80 dni dookoła świata już w najbliższą niedzielę, 10 czerwca o godz. 13.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na Bielanach.

ul. Dewajtis 3, Aula bł. Jerzego Popiełuszki Przedstawienie jest kierowane do widowni w wieku 3-10 lat, ale i do całych rodzin – również dorośli będą się dobrze bawić i znajdą w niej przekaz dla siebie.W przedstawieniu podkreślona została wartość przyjaźni, honoru, pomocy drugiemu człowiekowi. Pozwala ono odkryć widzowi, że w życiu ważniejsze od pogoni za pieniądzem są więzi ludzkie. W widowiskowy, radosny sposób pokazuje, jak fascynującą przygodą jest odkrywanie świata. Niewątpliwymi atutami przedstawienia są humor, barwne stroje i oprawa muzyczna.

Przy okazji spektaklu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz budowy nowego budynku publicznego katolickiego Przedszkola Nr 210 przy ul. Teresińskiej 9 w Warszawie, prowadzonego przez Zgromadzenie Sług Jezusa.
Osoby grające w przedstawieniu działają całkowicie charytatywnie, a cały dochód ze spektaklu przeznaczają na rzecz budowy przedszkola.
Będziemy Państwu wdzięczni za wsparcie dzieła budowy podczas kwesty.

Czas trwania ok 45 min.Plakat_pusty_W 80 dni dookoła świata_2018